Başkanın Mesajı

 

Aydemir İnşaat, 2000 yılından beri İzmir bölgesinde sorumluluk ve meslek ilkelerine bağlı, dünya standartlarında hizmet veren bir inşaat firmasıdır. Kaliteli hizmet anlayışını, tecrübeli mühendis ve tekniker kadrosu ile çağdaş ilkeler ışığında yansıtmaya devam etmektedir. Sektörümüzdeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitemizi, sürekli gelişim göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde uygulamaya devam etmekteyiz. Portföyümüzü genişletmek, tüm kurum çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık yapılar oluşturmak, hayatı daha yaşanabilir kılmak adına insanlara standartları ve güvenilirliği yüksek mekanlar sunmak temel hedefimizdir.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışı ile Aydemir İnşaat, özellikle konut ve işyeri proje ve taahhütleri ile altyapı işleri konusunda üst düzeyde bir bilgi birikimine sahiptir.

Bizler, başarıya giden yolun koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiğini biliyoruz. Şirketimizin en kıymetli varlıkları olan çalışanları; takım halinde çalışma ruhu, aile duygusu ve birbirine olan güveni, saygısı ve sevgisi sayesinde firmamızın üstün başarılara imza atacağına inanıyoruz.

Aydemir İnşaat olarak, konut veya işyeri sahibi olmak isteyen siz saygı değer dostlarımıza tüm samimiyetimiz ve içtenliğimizle, “hayatınıza + katın” diyoruz.

Aydemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı
Latif Aydemir

 
 
Videoyu oynat
ento kbb
0
Yıllık Deneyim
0 +
İstihdam
0
Devam Eden Proje
0
Proje

GÜVEN YAPIMIZDA VAR

Aydemir İnşaat olarak, konut veya işyeri sahibi olmak isteyen siz saygı değer dostlarımıza tüm samimiyetimiz ve içtenliğimizle, “hayatınıza + katın” diyoruz.

Latif Aydemir İnşaat © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Tasarım :

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

Sizi Arayalım!

Görüşme Başlatın
1
Görüşme Başlatın
Sağlıklı Günler
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?