Latif Aydemir’den Adaylık Açıklaması

AK Parti Bayraklı Belediye Meclis üyesi Latif Aydemir, Bayraklı İlçe Başkan adaylığı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eski İlçe Başkanı Yakup Gülcan’ın görevden alınması sonrası yapılan temayül ve diğer kamuoyu araştırmalarında birinci çıkan Latif Aydemir’in aday olmak gibi düşüncesinin olmadığını fakat teşkilattaki arkadaşlarının kendisini ilçe başkanı olarak görmek istediklerini söyledi.

BEN PARTİM İÇİN VE BAYRAKLI HALKINA HİZMET ETMEK  İÇİN VARIM

Konuya açıklık getiren Latif Aydemir, “Hiç düşünmediğim halde beni bu göreve layık gören ilçe teşkilat arkadaşlarım mahalle başkanlarım ve Bayraklı AK Partili dostlarıma canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

İzmir Koordinatörü Mustafa Köse ile yaptığı görüşmede Bayraklı ve İzmir  hakkında detaylı bir istişarede bulan Aydemir İzmir koordinatörü ile bilgi paylaşımın da bulunduklarını  ifade ederek “Bayraklı için bugüne kadar hizmetten kaçmadım. Görev istenmez verilir düşüncesiyle seçilerek geldiğim meclis başkanlığımda verdiğim hizmetlerin boşa gitmediğini ve ne kadar çok sevenim olduğunu temayül sonucunda görerek beni bir kez daha onurlandırdı ve gururlandırdı. Bu teveccühü gösteren tüm teşkilat mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi. Konuşmasını sürdüren Aydemir, “ Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın emrinde atanacak kim olursa olsun çalışmaya hazırım. Siyasete başladığım günden beri her zaman ben değil biz olmayı prensip edindim. Dolayısıyla teşkilatımız asla sahipsiz kalmayacak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Start typing and press Enter to search