Bayraklı´nın Parlayan Yıldızı Latif Aydemir

Ak Parti Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Latif Aydemir, 2019 da Bayraklı Belediye Başkan Adayı olacağı şimdiden her yerde konuşulur oldu.
Ak Parti Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Latif Aydemir, 2019 da Bayraklı Belediye Başkan Adayı olacağı şimdiden her yerde konuşulur oldu. Ak Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu´nun görevden alınacağı ve yerine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım´ın getirileceği konuşulurken, Bayraklı´da Latif Aydemir´in yıldızı da parlamaya başladı.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım gibi proje adamı olan Latif Aydemir, yaptığı projelerle Bayraklı´da adından sıkça bahsettirmeye başladı. Latif Aydemir´in ayrıca Binali Yıldırım hayranı olduğu da sosyal medya paylaşım sayfasındaki Binali Yıldırım´lı paylaşımları dikkat çekiyor.
Latif Aydemir´in her geçen gün hayranlarının artması babacan davranışlarına bağlanıyor. Latif Aydemir, Bayraklı halkının içinden biri olup, sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahiptir. Aydemir´in siyasi hayatı da temiz olduğundan yükselmesi şanslı görünüyor.
*Dokuz Eylül Gazetesi
Yorum
  • Metin ADITATAR
    Cevapla

    Latif bey yaptığı başarılı projelerle Bayraklı Belediye başkanlığı için büyük bir şans olacağına kesinlikle inanıyorum. Hayırlı olsun inşallah

Yorum Ekle

Start typing and press Enter to search